جايزه ایران روسیه جام جهانی علیرضا جهانبخش

جايزه: ایران روسیه جام جهانی علیرضا جهانبخش اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی طیف برانداز را رقیب خودمان می دانیم / شکوری‌راد

علی شکوری‌راد؛ فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو حزب اتحاد ملت می‌گوید: طیف برانداز را رقیب خودمان می‎دانیم، ولی نه رقیب انتخاباتی. آنان را رقیب مشارکت‎جویی در انتخابا

طیف برانداز را رقیب خودمان می دانیم / شکوری‌راد

شکوری راد: طیف برانداز را رقیب خودمان می دانیم

عبارات مهم : سیاسی

علی شکوری راد؛ فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو حزب اتحاد ملت می گوید: طیف برانداز را رقیب خودمان می‎دانیم، ولی نه رقیب انتخاباتی. آنان را رقیب مشارکت‎جویی در انتخابات می‎دانیم. کاری که برانداز ها می‏ کنند، این است که بدنه اجتماعی جامعه را از شرکت در انتخابات منصرف می کنند.

به گزارش ایران؛ آنها رقیب انتخاباتی نیستند ولی به نفع رقیب سنتی ما یعنی طیف راست کار می‎کنند. همکاری در انتخابات را پایین می‎آورند و طیف خاکستری که هر لحظه آرای خود را به صندوق اصلاح‎طلبان می‎ریختند، از شرکت در انتخابات منصرف می‎شوند و اصلاحات را دچار ریزش رأی می‎کنند.

اصولگراها آنقدر پایگاه رأی نیرومند ندارند که ترساندن جدی حساب شوند؛ ولی هستند و حضور دارند و یک بخش از آرای سازمان‏ یافته‎ای که من نامش را رأی مناسکی می‎گذارم، از آن خود می‎کنند. هستند کسانی که همان طور که نماز می‎خوانند همان طور هم رأی می ‏دهند.

طیف برانداز را رقیب خودمان می دانیم / شکوری‌راد

یعنی براساس تحلیل سیاسی تصمیم نمی‎گیرند که رأی بدهند یا ندهند، بلکه وظیفه خود می ‏دانند که رأی دهند. حتی آنهایی که مناسکی رأی می‎دهند در برهه‎هایی که اصلاح طلبان خیلی نیرومند ظاهر شدند مانند انتخابات سال گذشته یا قبل تر، بعضاً به اصلاح طلبان رأی داده‎اند؛ ولی آنها همکاری می‎کنند و زیاد آرای آنان متعلق به اصولگراها است.

بنابراین چالشی که براندازها جهت اصلاح‏ طلبان ایجاد می‎کنند، جدی هست. تجربه هم نشان داده که هرگاه میزان همکاری مردم در انتخابات کم کردن پیدا کند، اوضاع اصلاح‎طلبان به مخاطره می‎افتد.

علی شکوری‌راد؛ فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو حزب اتحاد ملت می‌گوید: طیف برانداز را رقیب خودمان می‎دانیم، ولی نه رقیب انتخاباتی. آنان را رقیب مشارکت‎جویی در انتخابا

واژه های کلیدی: سیاسی | همکاری | انتخابات | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog